Skład Rady Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Skład Rady Gminy Łukta w kadencji 2014 - 2018

 

  1. Drozdowska Marta Katarzyna - Przewodniczący Rady Gminy
  2. Zając Małgorzata Maria - V-ce Przewodniczący Rady Gminy
  3. Dzieniszewski Tadeusz
  4. Gancewski Wacław
  5. Kowalska Agnieszka Marzena
  6. Kowalski Lech
  7. Lipowski Robert Grzegorz
  8. Nastaga Paweł Władysław
  9. Piotrak Elżbieta
  10. Raginiak Justyna
  11. Ruść Ryszard Mirosław
  12. Skutnik Waldemar
  13. Świerczyńska Małgorzata
  14. Urbaszek Barbara
  15. Żurawska Katarzyna

Imię i Nazwisko Radnego wybranego w danym okręgu oraz numer telefonu do kontaktu

 

Numer okręgu

 

Granice okręgu

 

Imię i Nazwisko 

Radnego i nr telefonu

 

1

ŁUKTA ul. Słoneczna

Agnieszka Kowalska

tel. 504698758

Agnieszka Kowalska

2

ŁUKTA ul. Akacjowa, Cisowa, Dębowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Jodłowa, Klonowa, Kwiatowa,  Leśna, Lipowa, Łukowa, Modrzewiowa, Olsztyńska, Polna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Warmińska, Warszawska, Wiśniowa, Zielona,

Elżbieta Piotrak

Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej

tel. 508133839

Elżbieta Piotrak

3

ŁUKTA ul. Krótka, Ostródzka, Spacerowa, Wąska, Zagrodowa;  STRZAŁKOWO 

 

Ryszard Mirosław Ruść

tel. 504271389

 

Mirosław Ruść

4

ŁUKTA ul. Brzozowa, Cicha, Kościelna, Mazurska, Poprzeczna; DRAGOLICE; KOMOROWO 

Małgorzata Maria Zając

tel. 501837014

 

Małgorzata Zając

5

PELNIK ; SKWARY

Waldemar Skutnik

Przewodniczący Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Ochrony Środowiska

tel. 510992615

Waldemar Skutnik

6

DĄG; MOLZA

Wacław Gancewski

Przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu

tel. 667087206

Wacław Gancewski

7

WORLINY; SPÓRKA; WYNKI; PUPKI

Robert Lipowski

tel. 603800923

 

Robert Lipowski

8

TABÓRZ; MARKUSZEWO; NIEDŹWIADY; SZELĄG; PLICHTA; ORLIK

Justyna Raginiak

tel. 509469943

Justyna Raginiak

9

RAMOTY; NOWE RAMOTY; CHUDY DWÓR

Marta Drozdowska

Przewodnicząca Rady Gminy

tel. 507066515

Marta Drozdowska

10

MOSTKOWO; MARONIE; SOBNO

Barbara Urbaszek

tel. 516089647

Barbara Urbaszek

11

GLĘDY

Małgorzata Świerczyńska

tel. 506256797

Małgorzata Świerczyńska

12

ZAJĄCZKOWO; KOJDY; LUSAJNY; TROKAJNY

Tadeusz Dzieniszewski

Przewodniczący Komisji Rolnictwa

tel. 89 6475685

Tadeusz Dzieniszewski

13

KOZIA GÓRA; GUCIN;

Paweł Nastaga

tel. 660287045

Paweł Nastaga

14

FLORCZAKI

Katarzyna Żurawska

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

tel. 512491474

Katarzyna Żurawska

15

KOTKOWO; BIAŁKA; NOWACZYZNA; SWOJKI

Lech Kowalski

tel. 608398092

Lech Kowalski

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-12-13
Data publikacji:2016-12-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1273